Bieg firmowy

Andrzej Żurawski        15 maja 2016        Komentarze (0)

W tym roku po raz pierwszy nasza kancelaria wzięła udział w wydarzeniu jakim jest bieg firmowy – corocznym evencie, którego ideą jest promowanie zdrowego stylu życia oraz działalność charytatywna.

Na starcie stanęło pięcioro śmiałków (w tym ja) i w takim też składzie dotarliśmy do finału biegu. Można więc ogłosić że nasz start zakończył się sukcesem. Mniejsza o czas i miejsce w rankingu – w końcu nie są one najważniejsze… 😉

Świetna atmosfera zdrowej rywalizacji, pozytywnie nastawieni do życia (i siebie nawzajem) uczestnicy, dobra organizacja – wszystko to sprawiło, że bardzo miło spędziliśmy czas i bez wątpienia również w przyszłym roku bieg firmowy nie odbędzie się bez nas.

bieg firmowy

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grochowski Żurawski Kancelaria Adwokacka Sp. p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grochowski Żurawski Kancelaria Adwokacka Sp. p. z siedzibą w Wrocławiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem zurawski@gz.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: